Zenitel TR

Zenitel, insanların duymasını, duyulmasını ve anlaşılmasını sağlayan, güvenli ve kritik akıllı iletişim sistemleri için crystal-clear (kristal berraklığında) ses çözümlerinin önde gelen sağlayıcılarındandır. Her yerde. Her zaman. Dünya çapında tanınan markalarımız Vingtor-Stentofon ile çapraz piyasalarda güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz.

İletişim iş dünyasının her alanında hayati öneme sahiptir, dolayısıyla uzmanlığımız her zaman duymanızı, duyulmanızı ve anlaşılmanızı sağlayan akıllı iletişim sistemleri üzerine yoğunlaşıyor. Zenitel sistemleri CCTV, geçiş kontrol ve kapsamlı bir güvenlik çözümü için alarm dahil olmak üzere diğer güvenlik sistemleri ile arayüzlenir.

Öncelikli sistem teklifimiz Genel Seslendirme (Anons) Sistemi, Dahili İletişim Sistemi ve Telsiz kapsamındadır. Temel pazarlarımız arasında şunlar yer almaktadır: Bina Güvenliği, Kamu Güvenliği, Ulaşım, Endüstriyel Üretim.

Zenitel sistemleri yüksek elverişlilik (bulunabilirlik), ölçeklenebilirlik, güvenilirlik, bakım kolaylığı ve siber savunulabilirlik sağlar. Donanımları en aza indirerek ve merkezileştirilmiş bir sunucu yönetiminin avantajlarından yararlanarak, kurumlar ölçek ve performans bakımından daha fazla esnekliğe sahip olurlar.

Entegre ve Anlaşılabilir İletişim

Zenitel kendi Dahili İletişim (İnterkom) ve Genel Seslendirme (Anons) Sistemlerimizi geliştiren ve satan Güvenli İletişim Sistemleri (GİS) faaliyetine ağırlık vermektedir. Aynı zamanda iki yönlü Telsiz Sistemleri sunuyoruz ve bulunduğumuz pazarlarda Dahili İletişim, Genel Seslendirme (Anons) Sistemi ve iki yönlü Telsiz Sistemlerini içeren tamamen entegre İletişim Platformları sunan az sayıdaki şirketlerden bir tanesiyiz.

Zenitel Brüksel 'de Euronext menkul kıymetler borsasına kayıtlıdır ve yasal merkezi Belçika'dadır. Zenitel'in operasyonel merkezi ise Norveç'tedir.

Daha Fazla Bilgi

www.zenitel.com

Diğer Markalar

MULTIPLE SOLUTIONS

ONE SUPPLIER ONE COMPANY

Hakkımızda