Southwest Microwave entegre, yüksek performanslı dış mekan elektronik çevre güvenlik sistemlerinin tasarımı ve üretimi alanında global ölçekte bir liderlik pozisyonu elde etmiştir.

1971 yılında, Southwest Microwave dünyanın ilk ticari bistatik mikrodalga radarını piyasaya sunmuştur. Günümüzde, Southwest Microwave'in geniş bir yelpazede sunduğu alanında kanıtlanmış sensör teknolojileri izinsiz saha geçişlerine karşı eşsiz koruma sağlar ve güvenlik hassasiyeti olan uygulamalarda ve sert dış ortamlarda çevredeki rahatsızlıkların/tacizlerin doğru ve hızlı bir şekilde tespit edilmesi konusunda uluslararası ölçekte tanınırlığa sahiptir. 100'den fazla ülkedeki 70,000'den fazla Southwest Microwave tespit sistemi bugün güvenilir bir şekilde - kamusal ve askeri tesislerden kritik önemde kamu hizmeti yapan kuruluşlara, endüstriyel ve kurumsal kampüslere, ıslah kurumlarına, ulaşım merkezlerine ve VIP konutlara kadar - çok geniş bir yelpazedeki tesislerin güvenliğini sağlamaktadır.

Southwest Microwave'in misyonu, global müşteri tabanımızın karşılaşacağı altyapı, varlık ve personel koruması sorunlarına yönelik güvenilir, uzun vadeli çevre tarama/tespit çözümleri sunmak amacıyla sektöre öncülük eden sistem tasarım kaynakları, en başta gelen teknoloji seçenekleri ve eşsiz müşteri destek araçları sağlamaktır.

Daha Fazla Bilgi

www.southwestmicrowave.com

Diğer Markalar

MULTIPLE SOLUTIONS

ONE SUPPLIER ONE COMPANY

Hakkımızda