about us


"PİMSER PROJE ELEKTRONİK İç ve Dış Tic. Ltd. Şti."

2003 yılında kurulmuş, Ankara merkezli bir firmadır.


Ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Yangın Algılama İhbar Sistemleri malzeme satış, kurulum ve entegrasyonudur. Sektördeki proje firmalarına IDIS, Hikvision, BeSafe, Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffix gibi güçlü markalar ile satış, pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. IDIS ve BeSafe markalarının tekyetkili resmi distribütörüdür. Hikvision,Tattile, Nedap, Gunnebo ve Bioaffixyetkili satıcısı ve onaylı teknik servisidir.

Firmamız; Komple güvenlik çözümlerini içeren şartname oluşturulmasına ve mevcut şartnamelerin incelenerek uygun markalı ürünler ile çözüm üretilmesine destek vermektedir.Satış ve satış sonrası teknik destek hizmetinin yanı sıra, satışa sunulan tüm markaların bakım ve onarımını da kapsayan teknik servis hizmeti de sağlamaktadır.

Firmamız Gümrük veTicaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgeleri (12540, 12498, 12845, 12134, 12479, 13242, 11939), EN ISO 9001: 2015 ve TSE Kalibrasyon sertifikalarına sahiptir.

Ankara genelinde iki, Türkiye genelinde 72 ilde 6-24 saatte arızalara müdahale edebilecek donanım ve nitelikli personele haizdir.

Ürün tedariki ile yetinmeyen firmamız; değerli müşterilerimizin, sektörde karşılaştıkları sorunlara; kaliteden ödün vermeden nitelikli çözümler üreterek fark yaratmayı amaçlamaktadır.

  • Vizyonumuz

    Müşteri mutluluğuna önem veren firmamız; sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri dünya genelinde yakından takip eden bu gelişmeleri ve yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak ülkemiz sektörü ile buluşturan, sorunları görmezden gelen değil, sorunlara çözüm üreten, çözüm odaklı hizmet veren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörümüzde tercih edilen bir firma olma hedefini sürdürmektedir.

  • Misyonumuz

    Yaşadığınız ve çalıştığınız mekânları, kendinizi güvende hissedeceğiniz alanlara dönüştürebilmek için; tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize, en iyi markalar ile en kaliteli ve en doğru hizmeti sunmak.


© PIMSER 2020 - All rights reserved.