Nedap TR

Sizi özgür bırakan geçiş kontrolü. Böylece, size yaşamınız için Güvenlik sunuyoruz.

Önce insan, sonra teknoloji

Bizim için güvenlik sadece teknolojiyle ilgili bir konu değildir. İnsanlarla ve onların günlük hayatlarını nasıl yaşadıklarıyla ilgilidir. En temel insani bir ihtiyaç olan güvenlik ihtiyacınızın karşılanmasıyla ilgilidir; yeterince güvende hissederseniz hayatınızın ve işinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir bakıma, gerçek güvenlik onu dert etmek zorunda değilseniz vardır.

Her zaman insanlardan yola çıkmamızın nedeni işte budur. Herhangi bir ürün ve hizmet geliştirirken sizi - ve sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi - gerçekten anlamak istiyoruz. Bu derin anlayış güvenliği ve teknolojiyi aklınızdan çıkarmanızı sağlamamıza yardımcı oluyor, böylece siz de hayatınızı doyasıya yaşayabilirsiniz.

Böylece, size yaşamınız için Güvenlik sunuyoruz.

Sizinle birlikte değişen güvenlik

Geçiş kontrolünden beklentiniz her ne ise, AEOS onu sağlamak için tasarlanmıştır. Ve ihtiyaçlarınız ve koşullar değiştikçe AEOS da değişir. Her yerde her türlü fiziksel geçiş kontrolünün temelidir.

Tüm ürünlerimiz gibi, AEOS'u da Hollanda'daki şirket merkezinde kurum içerisinde geliştiriyoruz ve sürekli olarak onu geliştirme konusunda çalışan bir yazılım ekibimiz bulunuyor. Bu sürekli araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, AEOS'un size her zaman amaca uygun, güncel ve bitip tükenmez bir geçiş kontrolü sunmasını sağlıyoruz

AEOS'a daha fazla kullanılabilirlik kazandırmak amacıyla onu sektöre özel özelliklerle zenginleştirmeye devam ediyoruz. Ve projeleri müşterilerin ilk defa beğenisine sunmak için kullandığımız sistem olan Global Müşteri Programı gibi hizmetlerle, çok uluslu şirketlerin güvenliklerini tüm dünyada düzene koymalarına yardımcı oluyoruz ve süreci daha hızlı ve daha kolay hale getiriyoruz.

Sonuç? Bütün bunlar bir araya gelerek sizin ve kurumunuzun asıl işinize odaklanmanıza imkan verir. Bu sayede verimliliğiniz, yaratıcılığınız ve performansınız artar - yaşayacağınız mutluluk ve memnuniyet ise cabası.

Daha Fazla Bilgi

www.nedapsecurity.com

Diğer Markalar

MULTIPLE SOLUTIONS

ONE SUPPLIER ONE COMPANY

Hakkımızda