Agentvi TR

Tek Platform ⋅ Kapsamlı Yetenekler ⋅ Sınırsız Kamera ⋅ Bütüncül Kontrol

Agent Vi'nin piyasadaki lider konumu üç ana unsura dayanmaktadır - dağıtık görüntü işlemeye yönelik patentli yazılım mimarisi, ileri düzeyde bilgisayarla görüş algoritmaları ve büyük ölçekli güvenlik izlemesi yerleştirmelerine yönelik yazılım geliştirmedeki uzmanlığı.

Agent Vi'nin teknolojisinin merkezinde "IP ağları üzerinden Görüntü İşleme" (IPoIP™) olarak adlandırılan dağıtık video analizlerine yönelik benzersiz ve patentli yazılım mimarisi yer alır. Bu benzersiz mimari Video Analiz görevini uç cihaz (bir IP kamera veya kodlayıcı) ile bir sunucu (bina içinde veya cloud olabilir) arasında dağıtır. Kamera veya kodlayıcı içerisine hafif bir yazılım bileşeni yerleştirilmiştir ve ilk olarak sadece sınırlı işleme kaynağı gerektiren "öznitelik çıkarma" denilen görüntü işleme görevini yerine getirir. Çıkarılan düşük bant genişlikli "görüntü özellikleri" - ve videonun kendisi değil - sunucuya aktarılır, burada asıl analiz ve tespit yapılır. Sadece "görüntü özelliklerini" aktarmaya ve işlemeye dayanan bu benzersiz mimari, düşük bant genişliği olan ortamlar için idealdir ve analizin kalitesinden ve doğruluğundan ödün vermeden, yüzlerce kameradan gelen görüntü özelliklerinin tek bir sunucu tarafından eş zamanlı olarak işlenmesine imkan verir.

Patentli yazılım mimarisinin üzerine koyarak, Agent Vi yüksek performanslı bilgisayarla görüş algoritmaları geliştirmiştir ve bunun içerisinde gerçek zamanlı olay tespiti, video araması ve işle ilgili (ticari) bilgi toplama uygulamaları için gelişmiş makine öğrenme kabiliyetleri de yer almaktadır. Bu algoritmalar, olay yerinde tespit edilen çeşitli hedefleri ve nesneleri doğru bir şekilde ayrıştırabilme ve sınıflandırabilme yeteneklerine bağlı olarak yüksek hassasiyetle/doğrulukla işlev görürler, böylece, insanlar, araçlar ve sabit nesneler sınıflandırılır ve olaylar kullanıcının ihtiyacına göre tespit edilir. Sonuç olarak, Agent Vi'nin çözümleri yüksek tespit olasılığı ve düşük yanlış alarm oranları sağlama özelliğine sahiptir ve bu özellikler onları en zorlu ortamlar ve en çok dikkati/çabayı gerektiren durumlar için çok çeşitli video analiz fonksiyonelliği arayan kullanıcılar için ideal bir platform haline getirmektedir.

Bütün bunları birleştiren ise Agent Vi'nin büyük ölçekli kurulumlar için yazılım geliştirmedeki uzmanlığıdır, ve bu uzmanlık gerçek zamanlı ortamlarda düzgün yerleştirme ve çalışma sağlar. Tek bir kurulumda birkaç kameradan binlerce kameraya kadar değişen binlerce yerleştirme ile, Agent Vi çözümlerini yüksek elverişlilik ve sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde mükemmelleştirmiştir.

Daha Fazla Bilgi

www.agentvi.com

Diğer Markalar

MULTIPLE SOLUTIONS

ONE SUPPLIER ONE COMPANY

Hakkımızda