PİMSER PROJE ELEKTRONİK İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., 2003 yılında kurulmuş, Ankara merkezli bir firmadır.

Ağırlıklı faaliyet alanı Kapalı Devre Güvenlik Sistemleri ve Yangın Algılama İhbar Sistemleridir. Sektördeki proje firmalarına Samsung, Grundig, BeSafe, IDIS, Koukaam IPCorder ve GST gibi güçlü markalar ile satış, pazarlama ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

IDIS ve BeSafe markalarının tek yetkili resmi distribütörüdür. Grundig ve Koukaam IPCorder markalı ürünlerin de Türkiye distribütörüdür. Ayrıca Samsung ve GST ürünlerinin yetkili satıcısı ve onaylı teknik servisidir.

Şartname oluşturulmasına ve mevcut şartnamelerin incelenerek uygun markalı ürünler ile çözüm üretilmesine destek veren firmamız; aynı zamanda, satış ve satış sonrası teknik destek hizmetinin yanı sıra, satışa sunulan tüm markaların bakım ve onarımını da kapsayan teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (12540, 12849, 13242), EN ISO 9001 : 2008 Belgesine sahiptir.

Ürün tedariki ile yetinmeyen firmamız; değerli müşterilerimizin, sektörde karşılaştıkları sorunlara; kaliteden ödün vermeden nitelikli çözümler üreterek fark yaratmayı amaçlamaktadır.

Kurumsal-Yan

PİMSER HIZLI İLETİŞİM

İletişime Geçin, 24 saat içerisinde size geri dönüş yapalım

Gönderiliyor

© 2018 Pimser Elektronik Güvenlik ve CCTV Sistemleri

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?